
Термо килимок "Захисний Мілітарі" 150 х 200 х 1 см + Сумка. Двосторонній теплий гіпоалергенний термокилимок, дитячий, для відпочи
1 090 ₴
- Готово до відправки
Термо-килимок "Захисний Мілітарі" 150 х 200 х 1 см + Сумка — рішення для організації місця для розваги та навчання у приміщенні або на природі. Дизайн килима має тематичне забарвлення з обох боків.
По килимку можна зручно та безпечно ходити, повзати, робити перші кроки та безболісно падати, комфортно грати, відпочивати на природі. Це одночасно тепла підлога та безпечний простір для розваги.
Зручне рішення "гармошка" робить килимок дуже компактним і зручним, легко складати, займає мінімум місця. У комплекті сумка для каремату у складеному вигляді.
Килимок виготовлений із безпечного матеріалу, гарантує хорошу теплоізоляцію.
Килимок підходить для дорослих та дітей від народження!
Основним матеріалом килимка служить XPE - це нетоксичний спінений поліуретан.
XPE має високий термоізоляційний ефект, що робить килимок дуже теплим.
Верхнім покриттям килимка, являється харчова плівка, що робить килимок стійким до вологи і захищає малюнок від ушкодження.
Кольорова гама може відрізнятись від представленої на сайті.
Основні переваги:
- Екологічно чистий матеріал;
- Не вбирається рідина;
- Ребриста поверхня, завдяки якій відбувається масажний ефект, що корисно для здоров'я;
- Міцний матеріал не можна прокусити, порвати, відкусити;
- Травмобезпечний схожий на фізкультурний мат;
- Не пропускає холод від підлог;
- Зносостійкий;
- За рахунок свого спеціального покриття легко стерти фломастери, маркери, фарби вологою серветкою;
- Просто доглядати досить витрусити і протерти волого ганчіркою;
- Розвиваючий;
- Ігровий;
- Складається, дуже компактний розмір в складеному виді 90х40х10 см вага до 1 кг переносна сумка є
Які завдання для мам вирішує:
- Здоров'я та безпека дитини;
- Дає особистий вільний час, можна зайняти дитину грою;
- Допомагає в навчанні малюка;
- Легко прибирати.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAT |
| Вид килима | Безворсовий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Ігровий килимок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг г |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид | Ігрові килимки |
| Гарантія | 14 днів |
| Дитячий вік | 7 років,6 років,5 років,4 роки,3 роки, 2 роки, рік, 6 місяців, 3 місяці, 2 місяці, 1 місяць, З народження |
| Комплект постачання | Килимок, сумка |
| Матеріали | XPE (спінений гіпоалергенний поліпропілен) |
| Особливості | Водонепроникні, Термокилимки, Складані |
| Стать дитини | Дівчинка, Хлопчик |
| Розміри ігрової поверхні | 150 х 200 см |
| Розміри упаковки | 75 х 40 х 10 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
- Ціна: 1 090 ₴









